Ozdoby na sznurowadła

Ozdoby na sznurowadła

Ozdoby na sznurowadła to nowość na rynku produktów reklamowych. Ozdoby reklamowe na sznurowadłach to oryginalny gadżet reklamowy popularny wśród dzieci i młodzieży. Ozdoby reklamowe na sznurowadła mają kilka zalet – niski koszt produkcji, niewielki rozmiary a zarazem dużo miejsca na Twoje logo. Ozdoby reklamowe na sznurowadła, można po prostu dołączyć jako prezent dla klientów lub partnerów biznesowych.

Reklamowe ozdoby na sznurowadła

Poniżej przedstawiamy różne wzory ozdób na sznurowadła. Różnią się materiałem, z którego są wykonane i techniką znakowania. W celu uzyskania oferty skontaktuj się z nami, aby otrzymać jak najlepszą ofertę.

Produkcja ozdób reklamowych na sznurowadła

Minimalne zamówienie: 500 szt. / design / kolor / rozmiar
Rozmiar: na zamówienie
Materiał: silikon, PVC, metal (aluminium, chrom), poliester
Druk: sitodruk, tłoczenie, tłoczenie, druk 2D, 3D, zalewanie żywicą epoksydową
Kolor: według karty kolorów Pantone ®
Czas dostawy: wynosi 24 dni
Pakowanie: jednostkowo w folię, na zamówienie

Reklamowe ozdoby na sznurowadła

Reklamowe ozdoby mogą być doskonałym gadżetem reklamowym dla klientów. Ozdoby reklamowe na sznurowadła są wykonane na zamówienie w różnych rozmiarach i znakowane zgodnie ze specyfikacją. Odkryj oryginalną reklamę w postaci ozdób na sznurowadła i skutecznie promuj swoją markę, produkt lub logo.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą i chcesz zamówić ozdoby na sznurowadła według swojego projektu? Prosimy skontaktuj się z nami: sales.promogifts@gmail.com