Logosmycze

Logosmycze

Logosmycze to bardzo popularny i doskonały dla każdej branży gadżet reklamowy. Smycze służą przede wszystkim jako zawieszki do telefonów  komórkowych,  kart magnetycznych, MP3 i MP4. Logo smycze nadają się także jako zawieszka do kart identyfikacyjnych na różnego rodzaju zebraniach czy konferencjach.

logo smycze czysteLogosmycze gładkie

Dostępne produkty: smycze do kart ID,  z zaczepem do  telefonu komórkowego, smycze ze złączką do kamery/MP3/MP4/USB, smycze z uchwytem na butelkę, smycze na bagaż, smycze sznurówki, smycze żakardowe i inne. Więcej informacji tutaj

 

Logo smycze z nadrukiemLogosmycze  z nadrukiem

Smycze oferują dużą powierzchnię reklamową. Ta forma reklamy jest spotykana praktycznie wszędzie, ze względu na dużą użyteczność smyczy. W naszej ofercie znajdziesz smycze z nadrukiem w różnym przedziale cenowym, z różnych materiałów. Gwarantujemy wysoką jakość nadruku i konkurencyjne ceny.
Więcej informacji tutaj

 

smycze tkaneLogosmycze tkane

Jeśli zależy Państwu na smyczy trwałej, odpornej na ścieranie to polecamy wybór tej techniki. Smycze tkane z logo nadają się idealnie na wszelkiego rodzaju imprezy firmowe, plenerowe, sportowe, jako upominek dla gości lub gadżet promocyjny.
Więcej informacji tutaj

 

smycze ekologiczneLogosmycze ekologiczne

Wykonane z przetworzonych materiałów.
Więcej informacji tutaj

 

 

 

smycze funkcyjneLogosmycze funkcyjne

Smycze dopasowane do funkcji jaki ma spełniać ten gadżet reklamowy. Duży wybór produktów.
Więcej informacji