Producent smyczy

Producent smyczy z nadrukiemProducent smyczy 

Jesteśmy czołowym producentem smyczy reklamowych na rynku krajowym i zagranicznym. Jako profesjonalny producent smyczy z nadrukiem oferujemy produkty najlepszej jakości po atrakcyjnych cenach. Kilka lat naszej działalności pozwoliło nam zdobyć bogate doświadczenie, które wykorzystujemy w produkcji smyczy reklamowych. Korzystamy także z obecnych trendów i nowych projektów na rynkach, by stale rozszerzać naszą ofertę.

Producent smyczy z nadrukiem 

Metoda złączenia dwóch końcówek smyczy zależy w dużej mierze od użytego materiału. Dla sznurka i miękkich materiałów takich jak wstążki, poliester czy bawełna taśma jest łączona poprzez zaciskanie dwóch końców smyczy wewnątrz metalowej końcówki. Smycze z grubszych tkanin nylonowych są łączone za pomocą szwów. Stosujemy ścieg zygzakowaty na całej szerokości materiału.

smycze z nadrukiem reklamowym

produkcja smyczy

 

 

 

 

Producent smyczy z nadrukiem promocyjnym

Maszyny do produkcji smyczy są bardzo zróżnicowane, od lekkich po bardzo ciężkie, od obsługiwanych ręcznie po automatyczne. Przy masowej produkcji stosowane są komputerowo sterowane maszyny, zdolne do uszycia wielu wzorów, które można wybrać z panelu sterowania. Maszyny do szycia różnią się także długością ściegu, co jest ważne przy materiałach o różnych szerokościach.

producent smyczy z nadrukiem producent smyczy z nadrukiem promocyjnym

Producent smyczy tkanych i z nadrukiem

Podczas produkcji smyczy dbamy o każdy szczegół na każdym etapie produkcyjnym. Nasze smycze są najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.